Zapraszamy na Bal Seniora!

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Niepołomickiej oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Niepołomicach zaprasza swoich członków i sympatyków na 28 Bal Seniora w Zamku Królewskim w Niepołomicach.

Bal Seniora rozpocznie się w sobotę 10 lutego 2024 o godzinie 16:00 i potrwa aż do północy. W programie przewidziane są dwa parkiety taneczne – w Piwnicy Gotyckiej będzie grał DJ, a w Sali Akustycznej muzyka na żywo – zespół muzyczny.

Wieczór uświetni recital Jacka Wójcickiego, który zaśpiewa z akompaniamentem skrzypcowym.

Oczywiście, podczas balu nie będziemy musieli się martwić o jedzenie. W trakcie imprezy przewidziany jest obiad, deser, zimna płyta i dodatkowe danie gorące. Nie zabraknie też napojów – kawy, herbaty, wody i soków. Organizatorem Balu jest Zamek Królewski w Niepołomicach Sp. z o.o.

Nasze Stowarzyszenie ma przydzieloną całą salę do swojej dyspozycji – 32 miejsca przy 4 dużych stołach w pobliżu Piwnicy Gotyckiej.

Bilety w cenie 120 zł od osoby rozprowadza Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Niepołomickiej – tel. 601 518 536. Warunek – trzeba mieć ukończone 60 lat i mieszkać na terenie Miasta i Gminy Niepołomice.

Bal Seniora w Zamku Królewskim w Niepołomicach to niezapomniane wydarzenie, pełne wspaniałej muzyki, tańca i dobrej zabawy. Zaplanujcie już teraz swój wieczór i dołączcie do nas na tej niepowtarzalnej imprezie!

Zapraszamy!