Najbliższe wykłady UTW

W dniu 23 listopada 2017 ( czwartek ) o godz. 18:00 odbędzie się wykład pt. „Historia samorządu w Niepołomicach” , który wygłosi mgr Michał Gajdosz. Po wykładzie zwiedzanie nowej wystawy w Zamku Królewskim w Niepołomicach zorganizowanej przez Muzeum Niepołomickie, związanej z tematem wykładu.

W dniu 28 listopada  (wtorek) o godz. 18:00 odbędzie się wykład pt. ” Sztuka i tradycja Małopolski – korzenie świąt i zwyczajów”, który wygłosi historyk sztuki dr Magdalena Łanuszka.

W dniu 7 grudnia ( czwartek ) o godz. 19:00 odbędzie się wykład pt. ” Rozwój osobisty jest możliwy w każdym wieku , praktyczne inspiracje „, który wygłosi Jacek Łapiński – doktorant Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

W dniu 14 grudnia ( czwartek ) o godz 18:00 odbędzie się ostatni w tym roku kalendarzowym  wykład pt. „Wielkie powroty” , który wygłosi  Aleksandra Ślusarek – prezes  Związku Repatriantów Rzeczpospolitej Polskiej.

Wszystkie wykłady organizowane są przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Niepołomickiej oraz Fundację Zamek Królewski w Niepołomicach i odbędą się jak zwykle w sali konferencyjnej im. L. Wałęsy w Zamku.

Serdecznie zapraszamy !